Продукція > SCHAFFNER > FN2030N1-1-06
FN2030N1-1-06
FN2030N1-1-06 Schaffner
Schaffner_datasheet_FN2030-1522380.pdf
Виробник: Schaffner
Power Line Filters 250Vac 1A 20mH Faston EMI Filter
на замовлення 7 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LINE FILTER 250VDC/VAC 1A CHAS, Packaging: Box, Inductance: 20mH, Filter Type: Single Phase, Mounting Type: Chassis Mount, Configuration: Single Stage, Operating Temperature: -25°C ~ 100°C, Termination Style: Quick Connect, Applications: General Purpose, Approval Agency: CE, CSA, ENEC, UR, Voltage - Rated DC: 250V, Voltage - Rated AC: 250V, Frequency - Operating: DC ~ 400Hz, Part Status: Active, Current: 1 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FN2030N1-1-06 FN2030N1-1-06 Виробник : Schaffner EMC Inc. Schaffner_datasheet_FN2030.pdf Description: LINE FILTER 250VDC/VAC 1A CHAS
Packaging: Box
Inductance: 20mH
Configuration: Single Stage
Operating Temperature: -25°C ~ 100°C
Termination Style: Quick Connect
Applications: General Purpose
Approval Agency: CE, CSA, ENEC, UR
Voltage - Rated DC: 250V
Voltage - Rated AC: 250V
Frequency - Operating: DC ~ 400Hz
Part Status: Active
Current: 1 A