FN2060-12-08
FN2060-12-08 TE Connectivity Schaffner
FN2060.pdf
Виробник: TE Connectivity Schaffner
Description: LINE FILTER 250VAC/VDC 12A CHASS
Packaging: Bulk
Inductance: 580µH
Configuration: Two Stage
Operating Temperature: -25°C ~ 100°C
Termination Style: Threaded Post (M4)
Applications: General Purpose
Approval Agency: CE, CSA, ENEC, UR
Voltage - Rated DC: 250V
Voltage - Rated AC: 250V
Frequency - Operating: DC ~ 400Hz
Part Status: Active
Current: 12 A
на замовлення 29 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LINE FILTER 250VAC/VDC 12A CHASS, Packaging: Bulk, Inductance: 580µH, Filter Type: Single Phase, Mounting Type: Chassis Mount, Configuration: Two Stage, Operating Temperature: -25°C ~ 100°C, Termination Style: Threaded Post (M4), Applications: General Purpose, Approval Agency: CE, CSA, ENEC, UR, Voltage - Rated DC: 250V, Voltage - Rated AC: 250V, Frequency - Operating: DC ~ 400Hz, Part Status: Active, Current: 12 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FN2060-12-08 Виробник : Schaffner Schaffner_datasheet_FN2060-1730548.pdf Power Line Filters Single Phase Chassis Mount Filter 250VAC, 12A, 2-Stage, Screw