FN2060A-20-08
FN2060A-20-08 TE Connectivity Schaffner
FN2060.pdf
Виробник: TE Connectivity Schaffner
Description: LINE FILTER 250VAC 20A CHASS MNT
Packaging: Tray
Inductance: 600µH
Configuration: Two Stage
Operating Temperature: -25°C ~ 100°C
Termination Style: Threaded Post (M4)
Applications: Safety
Approval Agency: CE, CSA, ENEC, UR
Voltage - Rated AC: 250V
Frequency - Operating: DC ~ 400Hz
Part Status: Active
Current: 20 A
на замовлення 29 шт:
Написати відгук
Description: LINE FILTER 250VAC 20A CHASS MNT, Packaging: Tray, Inductance: 600µH, Filter Type: Single Phase, Mounting Type: Chassis Mount, Configuration: Two Stage, Operating Temperature: -25°C ~ 100°C, Termination Style: Threaded Post (M4), Applications: Safety, Approval Agency: CE, CSA, ENEC, UR, Voltage - Rated AC: 250V, Frequency - Operating: DC ~ 400Hz, Part Status: Active, Current: 20 A.
Інші пропозиції FN2060A-20-08
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FN2060A-20-08 Виробник : Schaffner FN2060-1036160.pdf Power Line Filters 20A SAFETY M4 SCREW GENERAL PURPOSE FLTR