FN2060B-12-06
FN2060B-12-06 TE Connectivity Schaffner
FN2060.pdf
Виробник: TE Connectivity Schaffner
Description: LINE FILTER 250VAC 12A CHASS MNT
Packaging: Tray
Inductance: 580µH
Configuration: Two Stage
Operating Temperature: -25°C ~ 100°C
Termination Style: Quick Connect
Applications: General Purpose
Approval Agency: CE, CSA, ENEC, UR
Voltage - Rated AC: 250V
Frequency - Operating: DC ~ 400Hz
Part Status: Active
Current: 12 A
на замовлення 26 шт:
Написати відгук
Description: LINE FILTER 250VAC 12A CHASS MNT, Packaging: Tray, Inductance: 580µH, Filter Type: Single Phase, Mounting Type: Chassis Mount, Configuration: Two Stage, Operating Temperature: -25°C ~ 100°C, Termination Style: Quick Connect, Applications: General Purpose, Approval Agency: CE, CSA, ENEC, UR, Voltage - Rated AC: 250V, Frequency - Operating: DC ~ 400Hz, Part Status: Active, Current: 12 A.
Інші пропозиції FN2060B-12-06
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FN2060B-12-06 Виробник : Schaffner Schaffner_datasheet_FN2060-1730548.pdf Power Line Filters 12A MEDICAL FASTON GENERAL PURPOSE FLTR