FN2060B-20-08 TE Connectivity Schaffner
FN2060.pdf
Виробник: TE Connectivity Schaffner
Description: LINE FILTER 250VAC/VDC 20A CHASS
Packaging: Bulk
Inductance: 600µH
Configuration: Two Stage
Operating Temperature: -25°C ~ 100°C
Termination Style: Threaded Post (M4)
Applications: Medical
Approval Agency: CE, CSA, ENEC, UKCA, UR
Voltage - Rated DC: 250V
Voltage - Rated AC: 250V
Frequency - Operating: DC ~ 400Hz
Current: 20 A
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LINE FILTER 250VAC/VDC 20A CHASS, Packaging: Bulk, Inductance: 600µH, Filter Type: Single Phase, Mounting Type: Chassis Mount, Configuration: Two Stage, Operating Temperature: -25°C ~ 100°C, Termination Style: Threaded Post (M4), Applications: Medical, Approval Agency: CE, CSA, ENEC, UKCA, UR, Voltage - Rated DC: 250V, Voltage - Rated AC: 250V, Frequency - Operating: DC ~ 400Hz, Current: 20 A.
Інші пропозиції FN2060B-20-08
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FN2060B-20-08 Виробник : Schaffner Schaffner_datasheet_FN2060-1730548.pdf Power Line Filters Single Phase Chassis Mount Filter 250VAC, 20A, 2-Stage, Screw, <5uA