FN2080-12-07
FN2080-12-07 Schaffner EMC Inc.
Schaffner_datasheet_FN2080.pdf
Виробник: Schaffner EMC Inc.
Description: LINE FILTER 110/250VAC 12A CHASS
Packaging: Tray
Inductance: 3.25mH
Filter Type: Single Phase
Mounting Type: Chassis Mount
Configuration: Two Stage
Operating Temperature: -25°C ~ 100°C
Termination Style: Wire Leads
Applications: General Purpose
Approval Agency: CSA, ENEC, UR
Voltage - Rated AC: 110V, 250V
Frequency - Operating: DC ~ 400Hz
Part Status: Active
Current: 12 A
на замовлення 19 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LINE FILTER 110/250VAC 12A CHASS, Packaging: Tray, Inductance: 3.25mH, Filter Type: Single Phase, Mounting Type: Chassis Mount, Configuration: Two Stage, Operating Temperature: -25°C ~ 100°C, Termination Style: Wire Leads, Applications: General Purpose, Approval Agency: CSA, ENEC, UR, Voltage - Rated AC: 110V, 250V, Frequency - Operating: DC ~ 400Hz, Part Status: Active, Current: 12 A.
Інші пропозиції FN2080-12-07
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FN2080-12-07 FN2080-12-07 Виробник : Schaffner FN%202080-795329.pdf Power Line Filters HI PERFORM 12A FILTER MUTI-STAGE