FN2080B-12-06 Schaffner EMC Inc.
Виробник: Schaffner EMC Inc.
Description: SINGLE PHASE CHASSIS MOUNT FILTE
Packaging: Bulk
Inductance: 3.25mH
Filter Type: Single Phase
Mounting Type: Chassis Mount
Configuration: Two Stage
Operating Temperature: -25°C ~ 100°C
Termination Style: Quick Connect
Applications: Medical
Approval Agency: CE, CSA, ENEC, UKCA, UR
Voltage - Rated DC: 250V
Voltage - Rated AC: 250V
Frequency - Operating: DC ~ 400Hz
Part Status: Active
Current: 12 A
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SINGLE PHASE CHASSIS MOUNT FILTE, Packaging: Bulk, Inductance: 3.25mH, Filter Type: Single Phase, Mounting Type: Chassis Mount, Configuration: Two Stage, Operating Temperature: -25°C ~ 100°C, Termination Style: Quick Connect, Applications: Medical, Approval Agency: CE, CSA, ENEC, UKCA, UR, Voltage - Rated DC: 250V, Voltage - Rated AC: 250V, Frequency - Operating: DC ~ 400Hz, Part Status: Active, Current: 12 A.
Інші пропозиції FN2080B-12-06
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FN2080B-12-06 Виробник : Schaffner FN2080-1730592.pdf Power Line Filters Single Phase Chassis Mount Filter 250VAC, 12A, 2-Stage LF, Faston, <5uA