FN2080M-16-06
FN2080M-16-06 TE Connectivity Schaffner
FN2080.pdf
Виробник: TE Connectivity Schaffner
Description: LINE FILTER 110V/250VAC 16A CHAS
Packaging: Tray
Inductance: 2.8mH
Filter Type: Single Phase
Mounting Type: Chassis Mount
Configuration: Two Stage
Operating Temperature: -25°C ~ 100°C
Termination Style: Quick Connect
Applications: General Purpose
Approval Agency: CSA, ENEC, UR
Voltage - Rated AC: 110V, 250V
Frequency - Operating: DC ~ 400Hz
Part Status: Active
Current: 16 A
на замовлення 4 шт:
Написати відгук
Description: LINE FILTER 110V/250VAC 16A CHAS, Packaging: Tray, Inductance: 2.8mH, Filter Type: Single Phase, Mounting Type: Chassis Mount, Configuration: Two Stage, Operating Temperature: -25°C ~ 100°C, Termination Style: Quick Connect, Applications: General Purpose, Approval Agency: CSA, ENEC, UR, Voltage - Rated AC: 110V, 250V, Frequency - Operating: DC ~ 400Hz, Part Status: Active, Current: 16 A.
Інші пропозиції FN2080M-16-06
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FN2080M-16-06 Виробник : Schaffner FN%202080-1036126.pdf Power Line Filters 16A FASTON GENERAL PURPOSE FLTR