Продукція > SCHAFFNER > FN2090-10-08
FN2090-10-08 Schaffner
Schaffner_datasheet_FN2090-1522420.pdf
Виробник: Schaffner
Power Line Filters Single Phase Chassis Mount Filter 250VAC, 10A, 2-Stage LF and HF, Screw
на замовлення 91 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LINE FILTER 250VAC/VDC 10A CHASS, Packaging: Bulk, Inductance: 8mH, Filter Type: Single Phase, Mounting Type: Chassis Mount, Configuration: Two Stage, Operating Temperature: -25°C ~ 100°C, Termination Style: Threaded Post (M4), Applications: General Purpose, Approval Agency: CE, CSA, ENEC, UR, Voltage - Rated DC: 250V, Voltage - Rated AC: 250V, Frequency - Operating: DC ~ 400Hz, Part Status: Active, Current: 10 A.
Інші пропозиції FN2090-10-08
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FN2090-10-08 FN2090-10-08 Виробник : Schaffner EMC Inc. Schaffner_datasheet_FN2090.pdf Description: LINE FILTER 250VAC/VDC 10A CHASS
Packaging: Bulk
Inductance: 8mH
Filter Type: Single Phase
Mounting Type: Chassis Mount
Configuration: Two Stage
Operating Temperature: -25°C ~ 100°C
Termination Style: Threaded Post (M4)
Applications: General Purpose
Approval Agency: CE, CSA, ENEC, UR
Voltage - Rated DC: 250V
Voltage - Rated AC: 250V
Frequency - Operating: DC ~ 400Hz
Part Status: Active
Current: 10 A