FN2200-800-99
FN2200-800-99 TE Connectivity Schaffner
FN2200.pdf
Виробник: TE Connectivity Schaffner
Description: LINE FLTR 1200VDC 800A CHASS MNT
Configuration: Single Stage
Operating Temperature: -40°C ~ 100°C
Termination Style: Terminal Post
Applications: Photovoltaic Inverter
Approval Agency: cURus, ENEC
Voltage - Rated DC: 1200V (1.2kV)
Current: 800 A
на замовлення 2 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Description: LINE FLTR 1200VDC 800A CHASS MNT, Packaging: Box, Filter Type: DC, Mounting Type: Chassis Mount, Configuration: Single Stage, Operating Temperature: -40°C ~ 100°C, Termination Style: Terminal Post, Applications: Photovoltaic Inverter, Approval Agency: cURus, ENEC, Voltage - Rated DC: 1200V (1.2kV), Current: 800 A.
Інші пропозиції FN2200-800-99
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FN2200-800-99 FN2200-800-99 Виробник : Schaffner FN_2200-1036143.pdf Power Line Filters 1200V 800A DC FILTER DC FILTER