FN2200B-800-99
FN2200B-800-99 Schaffner EMC Inc.
FN2200.pdf
Виробник: Schaffner EMC Inc.
Description: LINE FILTER 1.2KVDC 800A CHASSIS
Packaging: Box
Filter Type: DC
Mounting Type: Chassis Mount
Configuration: Single Stage
Operating Temperature: -40°C ~ 100°C
Termination Style: Terminal Post
Applications: Photovoltaic Inverter
Approval Agency: cURus, ENEC
Voltage - Rated DC: 1200V (1.2kV)
Part Status: Active
Current: 800 A
на замовлення 1 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LINE FILTER 1.2KVDC 800A CHASSIS, Packaging: Box, Filter Type: DC, Mounting Type: Chassis Mount, Configuration: Single Stage, Operating Temperature: -40°C ~ 100°C, Termination Style: Terminal Post, Applications: Photovoltaic Inverter, Approval Agency: cURus, ENEC, Voltage - Rated DC: 1200V (1.2kV), Part Status: Active, Current: 800 A.
Інші пропозиції FN2200B-800-99
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FN2200B-800-99 FN2200B-800-99 Виробник : Schaffner FN_2200-1036143.pdf Power Line Filters 1200V 800A MEDICAL DC FILTER