FN2210-1000-99-R5
FN2210-1000-99-R5 Schaffner EMC Inc.
FN2211andFN2210.pdf
Виробник: Schaffner EMC Inc.
Description: LINE FLTR 1000VDC 1KA CHASS MNT
Packaging: Box
Filter Type: DC
Mounting Type: Chassis Mount
Configuration: Single Stage
Operating Temperature: -40°C ~ 100°C
Termination Style: Terminal Post
Applications: Inverters, Power Drive Systems
Approval Agency: CE, cURus
Voltage - Rated DC: 1000V (1kV)
Frequency - Operating: DC
Part Status: Active
Current: 1 kA
на замовлення 4 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LINE FLTR 1000VDC 1KA CHASS MNT, Packaging: Box, Filter Type: DC, Mounting Type: Chassis Mount, Configuration: Single Stage, Operating Temperature: -40°C ~ 100°C, Termination Style: Terminal Post, Applications: Inverters, Power Drive Systems, Approval Agency: CE, cURus, Voltage - Rated DC: 1000V (1kV), Frequency - Operating: DC, Part Status: Active, Current: 1 kA.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FN2210-1000-99-R5 FN2210-1000-99-R5 Виробник : Schaffner Schaffner_datasheet_FN2211_and_FN2210-1511224.pdf Power Line Filters 1000A 55W w/o Cy cap 1000VDC DC filter