FN2210-1500-99-R5
FN2210-1500-99-R5 Schaffner EMC Inc.
Schaffner_datasheet_FN2211_and_FN2210.pdf
Виробник: Schaffner EMC Inc.
Description: LINE FILTER 1KVDC 1.5KA CHASS
Packaging: Box
Configuration: Single Stage
Operating Temperature: -40°C ~ 100°C
Approval Agency: CE, cURus
Voltage - Rated DC: 1000V (1kV)
Frequency - Operating: DC
Part Status: Active
Current: 1.5 kA
на замовлення 1 шт:
Написати відгук
Description: LINE FILTER 1KVDC 1.5KA CHASS, Packaging: Box, Filter Type: DC, Mounting Type: Chassis Mount, Configuration: Single Stage, Operating Temperature: -40°C ~ 100°C, Termination Style: Terminal Post, Applications: Inverters, Power Drive Systems, Approval Agency: CE, cURus, Voltage - Rated DC: 1000V (1kV), Frequency - Operating: DC, Part Status: Active, Current: 1.5 kA.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FN2210-1500-99-R5 FN2210-1500-99-R5 Виробник : Schaffner Schaffner_datasheet_FN2211_and_FN2210.pdf Power Line Filters 1500A 84W w/o Cy cap 1000VDC DC filter