Продукція > SCHAFFNER EMC INC. > FN2211-1000-99-C30-R55
FN2211-1000-99-C30-R55
FN2211-1000-99-C30-R55 Schaffner EMC Inc.
FN2211andFN2210.pdf
Виробник: Schaffner EMC Inc.
Description: LINE FILTER 1KVDC 1KA CHASSIS
Packaging: Box
Configuration: Single Stage
Operating Temperature: -40°C ~ 100°C
Approval Agency: CE, cURus
Voltage - Rated DC: 1000V (1kV)
Frequency - Operating: DC
Current: 1 kA
на замовлення 1 шт:
Написати відгук
Description: LINE FILTER 1KVDC 1KA CHASSIS, Packaging: Box, Filter Type: DC, Mounting Type: Chassis Mount, Configuration: Single Stage, Operating Temperature: -40°C ~ 100°C, Termination Style: Terminal Post, Applications: Inverters, Power Drive Systems, Approval Agency: CE, cURus, Voltage - Rated DC: 1000V (1kV), Frequency - Operating: DC, Current: 1 kA.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FN2211-1000-99-C30-R55 FN2211-1000-99-C30-R55 Виробник : Schaffner Schaffner_datasheet_FN2211_and_FN2210-1511224.pdf Power Line Filters 1000A 55W w/Cy caps 1000VDC DC filter