FN2211-2300-99-C30-R55
FN2211-2300-99-C30-R55 TE Connectivity Schaffner
FN2211andFN2210.pdf
Виробник: TE Connectivity Schaffner
Description: LINE FILTER 1000VDC 2.3KA CHASS
Packaging: Box
Configuration: Single Stage
Operating Temperature: -40°C ~ 100°C
Approval Agency: CE, cURus
Voltage - Rated DC: 1000V (1kV)
Frequency - Operating: DC
Part Status: Active
Current: 2.3 kA
на замовлення 1 шт:
Написати відгук
Description: LINE FILTER 1000VDC 2.3KA CHASS, Packaging: Box, Filter Type: DC, Mounting Type: Chassis Mount, Configuration: Single Stage, Operating Temperature: -40°C ~ 100°C, Termination Style: Terminal Post, Applications: Inverters, Power Drive Systems, Approval Agency: CE, cURus, Voltage - Rated DC: 1000V (1kV), Frequency - Operating: DC, Part Status: Active, Current: 2.3 kA.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FN2211-2300-99-C30-R55 FN2211-2300-99-C30-R55 Виробник : TE Connectivity / Schaffner C681C78B64A2E7F12C6947606CD70BA549491D7B62CF668C4A66B70525C71040.pdf Power Line Filters 2300A 116W w/Cy caps 1000VDC DC filter