Продукція > SCHAFFNER EMC INC. > FN2211-400-99-C30-R55
FN2211-400-99-C30-R55
FN2211-400-99-C30-R55 Schaffner EMC Inc.
Schaffner_datasheet_FN2211_and_FN2210.pdf
Виробник: Schaffner EMC Inc.
Description: LINE FILTER 1KVDC 400A CHASS
Packaging: Box
Configuration: Single Stage
Operating Temperature: -40°C ~ 100°C
Approval Agency: CE, cURus
Voltage - Rated DC: 1000V (1kV)
Frequency - Operating: DC
Part Status: Active
Current: 400 A
на замовлення 5 шт:
Написати відгук
Description: LINE FILTER 1KVDC 400A CHASS, Packaging: Box, Filter Type: DC, Mounting Type: Chassis Mount, Configuration: Single Stage, Operating Temperature: -40°C ~ 100°C, Termination Style: Terminal Post, Applications: Inverters, Power Drive Systems, Approval Agency: CE, cURus, Voltage - Rated DC: 1000V (1kV), Frequency - Operating: DC, Part Status: Active, Current: 400 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FN2211-400-99-C30-R55 FN2211-400-99-C30-R55 Виробник : Schaffner Schaffner_datasheet_FN2211_and_FN2210-1511224.pdf Power Line Filters 400A 24W w/Cy caps 1000VDC DC filter