Продукція > SCHAFFNER EMC INC. > FN2211-600-99-C30-R55
FN2211-600-99-C30-R55
FN2211-600-99-C30-R55 Schaffner EMC Inc.
fn-2211-and-fn-2210-compact-high-current-dc-emcemi-filter
Виробник: Schaffner EMC Inc.
Description: LINE FILTER 1KVDC 600A CHASS
на замовлення 7 шт:
Написати відгук
Power Line Filters 600A 25W w/Cy caps 1000VDC DC filter.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FN2211-600-99-C30-R55 FN2211-600-99-C30-R55 Виробник : TE Connectivity / Schaffner C681C78B64A2E7F12C6947606CD70BA549491D7B62CF668C4A66B70525C71040.pdf Power Line Filters 600A 25W w/Cy caps 1000VDC DC filter