Продукція > SCHAFFNER EMC INC. > FN2211HV-1000-99-C27-R99
FN2211HV-1000-99-C27-R99 Schaffner EMC Inc.
FN2211HV_and_FN2210HV.pdf
Виробник: Schaffner EMC Inc.
Description: LINE FILTER 1.5KVDC 1KA CHASSIS
Packaging: Bulk
Configuration: Single Stage
Operating Temperature: 0°C ~ 100°C
Approval Agency: CE, cURus
Voltage - Rated DC: 1500V (1.5kV)
Frequency - Operating: DC
Current: 1 kA
на замовлення 2 шт:
Написати відгук
Description: LINE FILTER 1.5KVDC 1KA CHASSIS, Packaging: Bulk, Filter Type: DC, Mounting Type: Chassis Mount, Configuration: Single Stage, Operating Temperature: 0°C ~ 100°C, Termination Style: Terminal Post, Applications: Inverters, Power Drive Systems, Approval Agency: CE, cURus, Voltage - Rated DC: 1500V (1.5kV), Frequency - Operating: DC, Current: 1 kA.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FN2211HV-1000-99-C27-R99 Виробник : Schaffner FN2211HV_and_FN2210HV-3001108.pdf Power Line Filters DC Busbar Filter 1500VDC, 1000A, 2.2uF, 10MOhm