Продукція > SCHAFFNER EMC INC. > FN2220-150-99-C0000-R90
FN2220-150-99-C0000-R90 Schaffner EMC Inc.
FN222X_FN223X_FN224X_EV_fast_charging-2907673.pdf
Виробник: Schaffner EMC Inc.
Description: EV-DC BUSBAR FILTER 1000VDC, 150
Packaging: Bulk
Filter Type: DC
Mounting Type: Chassis Mount
Configuration: Two Stage
Operating Temperature: -40°C ~ 100°C
Termination Style: Quick Connect, Threaded Post (M10)
Applications: General Purpose
Approval Agency: CE, CSA, ENEC, UKCA, UR
Voltage - Rated DC: 1000V (1kV)
Frequency - Operating: DC
Part Status: Active
Current: 150 A
на замовлення 1 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: EV-DC BUSBAR FILTER 1000VDC, 150, Packaging: Bulk, Filter Type: DC, Mounting Type: Chassis Mount, Configuration: Two Stage, Operating Temperature: -40°C ~ 100°C, Termination Style: Quick Connect, Threaded Post (M10), Applications: General Purpose, Approval Agency: CE, CSA, ENEC, UKCA, UR, Voltage - Rated DC: 1000V (1kV), Frequency - Operating: DC, Part Status: Active, Current: 150 A.