Продукція > SCHAFFNER > FN2230-300-99-C2022-R99
FN2230-300-99-C2022-R99
FN2230-300-99-C2022-R99 Schaffner
FN222X_FN223X_FN224X_EV_fast_charging-2907673.pdf
Виробник: Schaffner
Power Line Filters EV-DC Busbar Filter 500VDC, 300A, Compact, HP, 150nF+330nF
на замовлення 7 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Написати відгук
Description: LINE FILTER 500VDC 300A CHASSIS, Packaging: Bulk, Filter Type: DC, Mounting Type: Chassis Mount, Configuration: Two Stage, Operating Temperature: -40°C ~ 100°C, Termination Style: Quick Connect, Threaded Post (M10), Applications: General Purpose, Approval Agency: CE, CSA, ENEC, UKCA, UR, Voltage - Rated DC: 500V, Frequency - Operating: DC, Part Status: Active, Current: 300 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FN2230-300-99-C2022-R99 Виробник : Schaffner EMC Inc. FN222X_FN223X_FN224X_EV_fast_charging-2907673.pdf Description: LINE FILTER 500VDC 300A CHASSIS
Configuration: Two Stage
Operating Temperature: -40°C ~ 100°C
Approval Agency: CE, CSA, ENEC, UKCA, UR
Voltage - Rated DC: 500V
Frequency - Operating: DC
Part Status: Active
Current: 300 A