Продукція > SCHAFFNER EMC INC. > FN2230-450-99-C0000-R90
FN2230-450-99-C0000-R90
FN2230-450-99-C0000-R90 Schaffner EMC Inc.
FN222X_FN223X_FN224X_EV_fast_charging-2907673.pdf
Виробник: Schaffner EMC Inc.
Description: LINE FILTER 500VDC 450A CHASSIS
Configuration: Two Stage
Operating Temperature: -40°C ~ 100°C
Approval Agency: CE, CSA, ENEC, UKCA, UR
Voltage - Rated DC: 500V
Frequency - Operating: DC
Part Status: Active
Current: 450 A
Написати відгук
Description: LINE FILTER 500VDC 450A CHASSIS, Packaging: Bulk, Filter Type: DC, Mounting Type: Chassis Mount, Configuration: Two Stage, Operating Temperature: -40°C ~ 100°C, Termination Style: Quick Connect, Threaded Post (M10), Applications: General Purpose, Approval Agency: CE, CSA, ENEC, UKCA, UR, Voltage - Rated DC: 500V, Frequency - Operating: DC, Part Status: Active, Current: 450 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FN2230-450-99-C0000-R90 FN2230-450-99-C0000-R90 Виробник : Schaffner FN222X_FN223X_FN224X_EV_fast_charging-2907673.pdf Power Line Filters EV-DC Busbar Filter 500VDC, 450A, Compact, HP