Продукція > TE CONNECTIVITY SCHAFFNER > FN2240-600-99-C0000-R90
FN2240-600-99-C0000-R90
FN2240-600-99-C0000-R90 TE Connectivity Schaffner
FN222X_FN223X_FN224X_EV_fast_charging-2907673.pdf
Виробник: TE Connectivity Schaffner
Description: LINE FLTR 1000VDC 600A CHASS MNT
Configuration: Two Stage
Operating Temperature: -40°C ~ 100°C
Approval Agency: CE, CSA, ENEC, UKCA, UR
Voltage - Rated DC: 1000V (1kV)
Frequency - Operating: DC
Part Status: Active
Current: 600 A
на замовлення 2 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LINE FLTR 1000VDC 600A CHASS MNT, Packaging: Bulk, Filter Type: DC, Mounting Type: Chassis Mount, Configuration: Two Stage, Operating Temperature: -40°C ~ 100°C, Termination Style: Quick Connect, Threaded Post (M10), Applications: General Purpose, Approval Agency: CE, CSA, ENEC, UKCA, UR, Voltage - Rated DC: 1000V (1kV), Frequency - Operating: DC, Part Status: Active, Current: 600 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FN2240-600-99-C0000-R90 FN2240-600-99-C0000-R90 Виробник : Schaffner FN222X_FN223X_FN224X_EV_fast_charging-2907673.pdf Power Line Filters EV-DC Busbar Filter 1000VDC, 600A, Slim, HP,