FN2310H-10-06
FN2310H-10-06 Schaffner EMC Inc.
FN2310.pdf
Виробник: Schaffner EMC Inc.
Description: LINE FILTER 250VAC 10A CHASSIS
Packaging: Tray
Inductance: 9.6mH
Filter Type: Single Phase
Mounting Type: Chassis Mount
Configuration: Single Stage
Operating Temperature: -25°C ~ 100°C
Termination Style: Quick Connect
Applications: General Purpose
Approval Agency: CSA, SEMKO
Voltage - Rated AC: 250V
Frequency - Operating: DC ~ 400Hz
Part Status: Obsolete
Current: 10 A
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LINE FILTER 250VAC 10A CHASSIS, Packaging: Tray, Inductance: 9.6mH, Filter Type: Single Phase, Mounting Type: Chassis Mount, Configuration: Single Stage, Operating Temperature: -25°C ~ 100°C, Termination Style: Quick Connect, Applications: General Purpose, Approval Agency: CSA, SEMKO, Voltage - Rated AC: 250V, Frequency - Operating: DC ~ 400Hz, Part Status: Obsolete, Current: 10 A.