FN2412H-16-44
FN2412H-16-44 Schaffner EMC Inc.
FN2410_FN2412.pdf
Виробник: Schaffner EMC Inc.
Description: LINE FILTER 520V/300VAC 16A DIN
Packaging: Tray
Filter Type: Single Phase
Mounting Type: DIN Rail
Configuration: Single Stage
Operating Temperature: -25°C ~ 100°C
Termination Style: Terminal Block
Applications: Regenerative Motor Drive
Approval Agency: CSA, ENEC, UR
Voltage - Rated AC: 520V, 300V
Frequency - Operating: DC ~ 400Hz
Part Status: Active
Current: 16 A
на замовлення 23 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Description: LINE FILTER 520V/300VAC 16A DIN, Packaging: Tray, Filter Type: Single Phase, Mounting Type: DIN Rail, Configuration: Single Stage, Operating Temperature: -25°C ~ 100°C, Termination Style: Terminal Block, Applications: Regenerative Motor Drive, Approval Agency: CSA, ENEC, UR, Voltage - Rated AC: 520V, 300V, Frequency - Operating: DC ~ 400Hz, Part Status: Active, Current: 16 A.
Інші пропозиції FN2412H-16-44
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FN2412H-16-44 Виробник : Schaffner FN%202410%20FN%202412-795306.pdf Power Line Filters FN2412H-16/44