Продукція > SCHAFFNER > FN2415B-16-29
FN2415B-16-29
FN2415B-16-29 Schaffner
Schaffner_datasheet_FN2415-3001113.pdf
Виробник: Schaffner
Power Line Filters 16A 3mH EMC Filter 0mA Leakage current
на замовлення 47 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Написати відгук
Description: LINE FILTER 250VAC 16A CHASS MNT, Packaging: Bulk, Filter Type: Single Phase, Mounting Type: Chassis Mount, Configuration: Two Stage, Operating Temperature: -25°C ~ 100°C, Termination Style: Terminal Block, Applications: General Purpose, Approval Agency: CE, CSA, ENEC, UKCA, UR, Voltage - Rated AC: 250V, Frequency - Operating: DC ~ 400Hz, Part Status: Active, Current: 16 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FN2415B-16-29 FN2415B-16-29 Виробник : TE Connectivity Schaffner FN2415.pdf Description: LINE FILTER 250VAC 16A CHASS MNT
Packaging: Bulk
Filter Type: Single Phase
Mounting Type: Chassis Mount
Configuration: Two Stage
Operating Temperature: -25°C ~ 100°C
Termination Style: Terminal Block
Applications: General Purpose
Approval Agency: CE, CSA, ENEC, UKCA, UR
Voltage - Rated AC: 250V
Frequency - Operating: DC ~ 400Hz
Part Status: Active
Current: 16 A