FN2500-10-08-C13
FN2500-10-08-C13 Schaffner EMC Inc.
FN2500.pdf
Виробник: Schaffner EMC Inc.
Description: LINE FILT 400VDC 277VAC 10A CHAS
Packaging: Bulk
Inductance: 8.3mH
Configuration: Single Stage
Operating Temperature: -40°C ~ 100°C
Termination Style: Threaded Post (M4)
Applications: General Purpose
Approval Agency: CE, CQC, CSA, ENEC, UKCA, UR
Voltage - Rated DC: 400V
Voltage - Rated AC: 277V
Frequency - Operating: DC ~ 60Hz
Current: 10 A
на замовлення 18 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Description: LINE FILT 400VDC 277VAC 10A CHAS, Packaging: Bulk, Inductance: 8.3mH, Filter Type: Single Phase, Mounting Type: Chassis Mount, Configuration: Single Stage, Operating Temperature: -40°C ~ 100°C, Termination Style: Threaded Post (M4), Applications: General Purpose, Approval Agency: CE, CQC, CSA, ENEC, UKCA, UR, Voltage - Rated DC: 400V, Voltage - Rated AC: 277V, Frequency - Operating: DC ~ 60Hz, Current: 10 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FN2500-10-08-C13 FN2500-10-08-C13 Виробник : Schaffner FN2500-3007442.pdf Power Line Filters Single phase filter 1HU 10 A, threaded bolt connector, 10nF