FN2500-32-07-C13
FN2500-32-07-C13 TE Connectivity / Schaffner
FN2500.pdf
Виробник: TE Connectivity / Schaffner
Power Line Filters FN2500-32-07-C13
на замовлення 16 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Написати відгук
Description: LINE FILT 400VDC 277VAC 32A CHAS, Packaging: Bulk, Inductance: 1.5mH, Filter Type: Single Phase, Mounting Type: Chassis Mount, Configuration: Single Stage, Operating Temperature: -40°C ~ 100°C, Termination Style: Wire Leads, Applications: General Purpose, Approval Agency: CE, CQC, CSA, ENEC, UKCA, UR, Voltage - Rated DC: 400V, Voltage - Rated AC: 277V, Frequency - Operating: DC ~ 60Hz, Current: 32 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FN2500-32-07-C13 FN2500-32-07-C13 Виробник : Schaffner FN2500-3007442.pdf Power Line Filters Single phase filter 1HU 32 A, litz wire connections, 10nF
на замовлення 16 шт:
Кількість Ціна
FN2500-32-07-C13 FN2500-32-07-C13 Виробник : Schaffner EMC Inc. FN2500.pdf Description: LINE FILT 400VDC 277VAC 32A CHAS
Packaging: Bulk
Inductance: 1.5mH
Configuration: Single Stage
Operating Temperature: -40°C ~ 100°C
Termination Style: Wire Leads
Applications: General Purpose
Approval Agency: CE, CQC, CSA, ENEC, UKCA, UR
Voltage - Rated DC: 400V
Voltage - Rated AC: 277V
Frequency - Operating: DC ~ 60Hz
Current: 32 A