FN2520-15-08-C1111
FN2520-15-08-C1111 TE Connectivity / Schaffner
Schaffner_datasheet_FN2520.pdf
Виробник: TE Connectivity / Schaffner
Power Line Filters FN2520-15-08-C1111
на замовлення 21 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LINE FILT 400VDC 277VAC 15A CHAS, Packaging: Bulk, Inductance: L1 - 4mH, L2 - 4mH, Filter Type: Single Phase, Mounting Type: Chassis Mount, Configuration: Two Stage, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Termination Style: Threaded Post (M4), Applications: General Purpose, Approval Agency: CE, CQC, CSA, ENEC, UKCA, UR, Voltage - Rated DC: 400V, Voltage - Rated AC: 277V, Frequency - Operating: DC ~ 60Hz, Part Status: Active, Current: 15 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FN2520-15-08-C1111 FN2520-15-08-C1111 Виробник : Schaffner EMC Inc. FN2520-3049544.pdf Description: LINE FILT 400VDC 277VAC 15A CHAS
Packaging: Bulk
Inductance: L1 - 4mH, L2 - 4mH
Filter Type: Single Phase
Mounting Type: Chassis Mount
Configuration: Two Stage
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Termination Style: Threaded Post (M4)
Applications: General Purpose
Approval Agency: CE, CQC, CSA, ENEC, UKCA, UR
Voltage - Rated DC: 400V
Voltage - Rated AC: 277V
Frequency - Operating: DC ~ 60Hz
Part Status: Active
Current: 15 A