FN256-160-40 Schaffner EMC Inc.
FN256.pdf
Виробник: Schaffner EMC Inc.
Description: FILTER 3-PHASE GENERAL EMC 160A
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Power Line Filters 160A, 6.8mA, 30.7W Compact.
Інші пропозиції FN256-160-40
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FN256-160-40 FN256-160-40 Виробник : Schaffner schaffner_schfs00883-1-1742755.pdf Power Line Filters 160A, 6.8mA, 30.7W Compact