FN256-80-28
FN256-80-28 Schaffner EMC Inc.
FN256.pdf
Виробник: Schaffner EMC Inc.
Description: LINE FILTER 80A CHASSIS MOUNT
Configuration: Single Stage
Operating Temperature: -25°C ~ 100°C
Approval Agency: CSA, ENEC, UR
Frequency - Operating: DC ~ 60Hz
Part Status: Last Time Buy
Voltage - Rated AC (Phase to Ground/Neutral): 277 V
Voltage - Rated AC (Phase to Phase): 480 V
Current: 80 A
Написати відгук
Description: LINE FILTER 80A CHASSIS MOUNT, Packaging: Tray, Filter Type: Three Phase (Wye), Mounting Type: Chassis Mount, Configuration: Single Stage, Operating Temperature: -25°C ~ 100°C, Termination Style: Terminal Block, Applications: General Purpose, Approval Agency: CSA, ENEC, UR, Frequency - Operating: DC ~ 60Hz, Part Status: Last Time Buy, Voltage - Rated AC (Phase to Ground/Neutral): 277 V, Voltage - Rated AC (Phase to Phase): 480 V, Current: 80 A.
Інші пропозиції FN256-80-28
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FN256-80-28 FN256-80-28 Виробник : Schaffner schaffner_schfs00883-1-1742755.pdf Power Line Filters NEUTRAL LINE 80A FILTER 3-PHASE