Продукція > SCHAFFNER > FN258-130-35
FN258-130-35
FN258-130-35 Schaffner
FN258-1775708.pdf
Виробник: Schaffner
Power Line Filters 130A 3-Phase
на замовлення 4 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LINE FILTER 130A CHASSIS MOUNT, Packaging: Tray, Filter Type: Three Phase (Delta), Mounting Type: Chassis Mount, Configuration: Two Stage, Operating Temperature: -25°C ~ 100°C, Termination Style: Terminal Block, Applications: Inverters, Power Drive Systems, Approval Agency: CSA, ENEC, UR, Frequency - Operating: DC ~ 60Hz, Part Status: Not For New Designs, Voltage - Rated AC (Phase to Ground/Neutral): 277 V, Voltage - Rated AC (Phase to Phase): 480 V, Current: 130 A.
Інші пропозиції FN258-130-35
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FN258-130-35 FN258-130-35 Виробник : TE Connectivity Schaffner FN258.pdf Description: LINE FILTER 130A CHASSIS MOUNT
Packaging: Tray
Filter Type: Three Phase (Delta)
Mounting Type: Chassis Mount
Configuration: Two Stage
Operating Temperature: -25°C ~ 100°C
Termination Style: Terminal Block
Applications: Inverters, Power Drive Systems
Approval Agency: CSA, ENEC, UR
Frequency - Operating: DC ~ 60Hz
Part Status: Not For New Designs
Voltage - Rated AC (Phase to Ground/Neutral): 277 V
Voltage - Rated AC (Phase to Phase): 480 V
Current: 130 A