Продукція > SCHAFFNER > FN258-180-07
FN258-180-07
FN258-180-07 Schaffner
FN258-1775708.pdf
Виробник: Schaffner
Power Line Filters 180A WIRE 3-PHASE AND NEUTRAL
на замовлення 1 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LINE FILTER 180A CHASSIS MOUNT, Packaging: Tray, Filter Type: Three Phase (Delta), Mounting Type: Chassis Mount, Configuration: Two Stage, Operating Temperature: -25°C ~ 100°C, Termination Style: Terminal Block, Applications: Inverters, Power Drive Systems, Approval Agency: CSA, ENEC, UR, Frequency - Operating: DC ~ 60Hz, Part Status: Not For New Designs, Voltage - Rated AC (Phase to Ground/Neutral): 277 V, Voltage - Rated AC (Phase to Phase): 480 V, Current: 180 A.
Інші пропозиції FN258-180-07
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FN258-180-07 Виробник : Schaffner EMC Inc. FN258.pdf Description: LINE FILTER 180A CHASSIS MOUNT
Packaging: Tray
Filter Type: Three Phase (Delta)
Mounting Type: Chassis Mount
Configuration: Two Stage
Operating Temperature: -25°C ~ 100°C
Termination Style: Terminal Block
Applications: Inverters, Power Drive Systems
Approval Agency: CSA, ENEC, UR
Frequency - Operating: DC ~ 60Hz
Part Status: Not For New Designs
Voltage - Rated AC (Phase to Ground/Neutral): 277 V
Voltage - Rated AC (Phase to Phase): 480 V
Current: 180 A
товару немає в наявності
Description: Filter: anti-interference; three-phase; 480VAC; screw; Ir: 30mA
Type of filter: anti-interference
Kind of filter: three-phase
Operating voltage: 480V AC
Mounting: screw
Max. operating current: 180A
Leads: terminal block
Leakage current: 30mA
Body dimensions: 110x240x438mm
Operating temperature: -25...100°C
Power dissipation: 73W