FN258-250-07
FN258-250-07 TE Connectivity Schaffner
FN258.pdf
Виробник: TE Connectivity Schaffner
Description: LINE FILTER 250A CHASSIS MOUNT
Configuration: Two Stage
Operating Temperature: -25°C ~ 100°C
Approval Agency: CSA, ENEC, UR
Frequency - Operating: DC ~ 60Hz
Voltage - Rated AC (Phase to Ground/Neutral): 277 V
Voltage - Rated AC (Phase to Phase): 480 V
Current: 250 A
на замовлення 2 шт:
Написати відгук
Description: LINE FILTER 250A CHASSIS MOUNT, Packaging: Tray, Filter Type: Three Phase (Delta), Mounting Type: Chassis Mount, Configuration: Two Stage, Operating Temperature: -25°C ~ 100°C, Termination Style: Terminal Block, Applications: Inverters, Power Drive Systems, Approval Agency: CSA, ENEC, UR, Frequency - Operating: DC ~ 60Hz, Voltage - Rated AC (Phase to Ground/Neutral): 277 V, Voltage - Rated AC (Phase to Phase): 480 V, Current: 250 A.
Інші пропозиції FN258-250-07
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FN258-250-07 FN258-250-07 Виробник : Schaffner fn-258-1036161.pdf Power Line Filters 250A WIRE 3-PHASE AND NEUTRAL
на замовлення 2 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Description: Filter: anti-interference; three-phase; 480VAC; screw; Ir: 30mA
Type of filter: anti-interference
Kind of filter: three-phase
Operating voltage: 480V AC
Mounting: screw
Max. operating current: 250A
Leads: terminal block
Leakage current: 30mA
Body dimensions: 110x240x478mm
Operating temperature: -25...100°C
Power dissipation: 79W