FN258P-16-07
FN258P-16-07 Schaffner EMC Inc.
FN258.pdf
Виробник: Schaffner EMC Inc.
Description: LINE FILTER 16A CHASSIS MOUNT
Packaging: Tray
Filter Type: Three Phase (Delta)
Mounting Type: Chassis Mount
Configuration: Two Stage
Operating Temperature: -25°C ~ 100°C
Termination Style: Terminal Block
Applications: Inverters, Power Drive Systems
Approval Agency: CSA, ENEC, UR
Frequency - Operating: DC ~ 60Hz
Voltage - Rated AC (Phase to Ground/Neutral): 277 V
Voltage - Rated AC (Phase to Phase): 480 V
Current: 16 A
на замовлення 2 шт:
Написати відгук
Description: LINE FILTER 16A CHASSIS MOUNT, Packaging: Tray, Filter Type: Three Phase (Delta), Mounting Type: Chassis Mount, Configuration: Two Stage, Operating Temperature: -25°C ~ 100°C, Termination Style: Terminal Block, Applications: Inverters, Power Drive Systems, Approval Agency: CSA, ENEC, UR, Frequency - Operating: DC ~ 60Hz, Voltage - Rated AC (Phase to Ground/Neutral): 277 V, Voltage - Rated AC (Phase to Phase): 480 V, Current: 16 A.
Інші пропозиції FN258P-16-07
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FN258P-16-07 FN258P-16-07 Виробник : Schaffner FN_258-1036161.pdf Power Line Filters 16A WIRE 3-PHASE AND NEUTRAL
на замовлення 3 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Description: Filter: anti-interference; three-phase; 520VAC; screw; 300mm
Type of filter: anti-interference
Kind of filter: three-phase
Operating voltage: 520V AC
Mounting: screw
Max. operating current: 16A
Leads: cables; screw terminals
Leakage current: 0.4mA
Body dimensions: 305x55x142mm
Operating temperature: -25...100°C