FN258P-30-33
FN258P-30-33 Schaffner EMC Inc.
FN258.pdf
Виробник: Schaffner EMC Inc.
Description: LINE FILTER 30A CHASSIS MOUNT
Configuration: Two Stage
Operating Temperature: -25°C ~ 100°C
Approval Agency: CSA, ENEC, UR
Frequency - Operating: DC ~ 60Hz
Voltage - Rated AC (Phase to Ground/Neutral): 277 V
Voltage - Rated AC (Phase to Phase): 480 V
Current: 30 A
на замовлення 2 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Description: LINE FILTER 30A CHASSIS MOUNT, Packaging: Tray, Filter Type: Three Phase (Delta), Mounting Type: Chassis Mount, Configuration: Two Stage, Operating Temperature: -25°C ~ 100°C, Termination Style: Terminal Block, Applications: Inverters, Power Drive Systems, Approval Agency: CSA, ENEC, UR, Frequency - Operating: DC ~ 60Hz, Voltage - Rated AC (Phase to Ground/Neutral): 277 V, Voltage - Rated AC (Phase to Phase): 480 V, Current: 30 A.
Інші пропозиції FN258P-30-33
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FN258P-30-33 FN258P-30-33 Виробник : Schaffner FN_258-1036161.pdf Power Line Filters 30A SFTY TERM BLOCK 3-PHASE AND NEUTRAL