FN2640-15-08-C11
FN2640-15-08-C11 Schaffner EMC Inc.
FN2640.pdf
Виробник: Schaffner EMC Inc.
Description: LINE FILTER 250VAC 15A CHASSIS
Packaging: Bulk
Inductance: 4mH
Configuration: Single Stage
Operating Temperature: -40°C ~ 100°C
Termination Style: IEC 320-C20, Threaded Post (M4)
Applications: General Purpose
Approval Agency: CE, CQC, ENEC, UKCA, UR
Voltage - Rated AC: 250V
Frequency - Operating: DC ~ 60Hz
Part Status: Active
Current: 15 A
на замовлення 9 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Description: LINE FILTER 250VAC 15A CHASSIS, Packaging: Bulk, Inductance: 4mH, Filter Type: Single Phase, Mounting Type: Chassis Mount, Configuration: Single Stage, Operating Temperature: -40°C ~ 100°C, Termination Style: IEC 320-C20, Threaded Post (M4), Applications: General Purpose, Approval Agency: CE, CQC, ENEC, UKCA, UR, Voltage - Rated AC: 250V, Frequency - Operating: DC ~ 60Hz, Part Status: Active, Current: 15 A.