Продукція > SCHAFFNER > FN2640-16-05-C11
FN2640-16-05-C11
FN2640-16-05-C11 Schaffner
FN2640-3007458.pdf
Виробник: Schaffner
Power Line Filters 16A 4.7nF Fast-On, Low Profile, EMC/EMI IEC Inlet Filter
на замовлення 20 шт:
Написати відгук
Description: LINE FILTER 250VAC 16A CHASS MNT, Packaging: Bulk, Inductance: 4mH, Filter Type: Single Phase, Mounting Type: Chassis Mount, Configuration: Single Stage, Operating Temperature: -40°C ~ 100°C, Termination Style: IEC 320-C14, Quick Connect, Applications: General Purpose, Approval Agency: CE, CQC, ENEC, UKCA, UR, Voltage - Rated AC: 250V, Frequency - Operating: DC ~ 60Hz, Part Status: Active, Current: 16 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FN2640-16-05-C11 FN2640-16-05-C11 Виробник : TE Connectivity Schaffner FN2640.pdf Description: LINE FILTER 250VAC 16A CHASS MNT
Packaging: Bulk
Inductance: 4mH
Configuration: Single Stage
Operating Temperature: -40°C ~ 100°C
Termination Style: IEC 320-C14, Quick Connect
Applications: General Purpose
Approval Agency: CE, CQC, ENEC, UKCA, UR
Voltage - Rated AC: 250V
Frequency - Operating: DC ~ 60Hz
Part Status: Active
Current: 16 A