FN2660-16-103-C0909
FN2660-16-103-C0909 TE Connectivity Schaffner
FN2660.pdf
Виробник: TE Connectivity Schaffner
Description: LINE FILTER 250VAC 16A CHASS MNT
Packaging: Bulk
Inductance: L1 - 4mH, L2 - 4mH
Configuration: Two Stage
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Termination Style: IEC 320-C14, Terminal Block
Applications: General Purpose
Voltage - Rated AC: 250V
Frequency - Operating: DC ~ 60Hz
Part Status: Active
Current: 16 A
на замовлення 15 шт:
Написати відгук
Description: LINE FILTER 250VAC 16A CHASS MNT, Packaging: Bulk, Inductance: L1 - 4mH, L2 - 4mH, Filter Type: Single Phase, Mounting Type: Chassis Mount, Configuration: Two Stage, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Termination Style: IEC 320-C14, Terminal Block, Applications: General Purpose, Voltage - Rated AC: 250V, Frequency - Operating: DC ~ 60Hz, Part Status: Active, Current: 16 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FN2660-16-103-C0909 Виробник : Schaffner FN2660-3049527.pdf Power Line Filters IEC Single phase filter 1HU 16 A, clamp connector, 4.4nF