FN2660-20-103-C0909
FN2660-20-103-C0909 TE Connectivity / Schaffner
Schaffner_datasheet_FN2660.pdf
Виробник: TE Connectivity / Schaffner
Power Line Filters FN2660-20-103-C0909
на замовлення 14 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Написати відгук
Description: LINE FILTER 250VAC 20A CHASSIS, Packaging: Bulk, Inductance: L1 - 2.4mH, L2 - 2.4mH, Filter Type: Single Phase, Mounting Type: Chassis Mount, Configuration: Two Stage, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Termination Style: IEC 320-C14, Terminal Block, Applications: General Purpose, Voltage - Rated AC: 250V, Frequency - Operating: DC ~ 60Hz, Part Status: Active, Current: 20 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FN2660-20-103-C0909 FN2660-20-103-C0909 Виробник : Schaffner EMC Inc. FN2660.pdf Description: LINE FILTER 250VAC 20A CHASSIS
Packaging: Bulk
Inductance: L1 - 2.4mH, L2 - 2.4mH
Configuration: Two Stage
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Termination Style: IEC 320-C14, Terminal Block
Applications: General Purpose
Voltage - Rated AC: 250V
Frequency - Operating: DC ~ 60Hz
Part Status: Active
Current: 20 A
на замовлення 29 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
FN2660-20-103-C0909 FN2660-20-103-C0909 Виробник : Schaffner FN2660-3049527.pdf Power Line Filters IEC Single phase filter 1HU 20 A, clamp connector, 4.4nF