FN3100-50-34
FN3100-50-34 Schaffner EMC Inc.
FN3100.pdf
Виробник: Schaffner EMC Inc.
Description: LINE FILTER 50A CHASSIS MOUNT
Configuration: Single Stage
Operating Temperature: -25°C ~ 100°C
Approval Agency: CSA, SEMKO, UR
Frequency - Operating: DC ~ 60Hz
Voltage - Rated AC (Phase to Ground/Neutral): 300 V
Voltage - Rated AC (Phase to Phase): 520 V
Current: 50 A
на замовлення 1 шт:
Написати відгук
Description: LINE FILTER 50A CHASSIS MOUNT, Packaging: Tray, Filter Type: Three Phase (Delta), Mounting Type: Chassis Mount, Configuration: Single Stage, Operating Temperature: -25°C ~ 100°C, Termination Style: Terminal Block, Applications: Regenerative Motor Drive, Approval Agency: CSA, SEMKO, UR, Frequency - Operating: DC ~ 60Hz, Voltage - Rated AC (Phase to Ground/Neutral): 300 V, Voltage - Rated AC (Phase to Phase): 520 V, Current: 50 A.
Інші пропозиції FN3100-50-34
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FN3100-50-34 FN3100-50-34 Виробник : Schaffner Schaffner_datasheet_FN3100-3001058.pdf Power Line Filters 50A SFTY TERM BLOCK RFI FLTR-REG. UNITS