Продукція > SCHAFFNER > FN3110-50-52
FN3110-50-52 Schaffner
schaffner_schfs00508-1-1742812.pdf
Виробник: Schaffner
Power Line Filters 50A STRIP TERM BLOCK RFI FLTR-REG. UNITS
на замовлення 3 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LINE FILTER 50A CHASSIS MOUNT, Packaging: Tray, Filter Type: Three Phase (Delta), Mounting Type: Chassis Mount, Configuration: Single Stage, Operating Temperature: -25°C ~ 100°C, Termination Style: Terminal Block, Applications: Regenerative Motor Drive, Approval Agency: CSA, SEMKO, UR, Frequency - Operating: DC ~ 60Hz, Voltage - Rated AC (Phase to Ground/Neutral): 300 V, Voltage - Rated AC (Phase to Phase): 520 V, Current: 50 A.
Інші пропозиції FN3110-50-52
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FN3110-50-52 Виробник : Schaffner EMC Inc. FN%203100%2C%20FN%203110.pdf Description: LINE FILTER 50A CHASSIS MOUNT
Configuration: Single Stage
Operating Temperature: -25°C ~ 100°C
Termination Style: Terminal Block
Applications: Regenerative Motor Drive
Approval Agency: CSA, SEMKO, UR
Frequency - Operating: DC ~ 60Hz
Voltage - Rated AC (Phase to Ground/Neutral): 300 V
Voltage - Rated AC (Phase to Phase): 520 V
Current: 50 A