FN323-10-01
FN323-10-01 Schaffner
fn323105.pdf
Виробник: Schaffner
Power Entry Module Filtered M 3 POS 250VAC 10A ST 1 Port
на замовлення 6 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук