FN3256H-25-33-R69
FN3256H-25-33-R69 Schaffner EMC Inc.
Виробник: Schaffner EMC Inc.
Description: LINE FILTER 25A CHASSIS MOUNT
Packaging: Bulk
Configuration: Single Stage
Operating Temperature: -25°C ~ 100°C
Termination Style: Terminal Block
Applications: General Purpose
Approval Agency: CE, CSA, ENEC, UKCA, UR
Frequency - Operating: DC ~ 60Hz
Voltage - Rated AC (Phase to Ground/Neutral): 300 V
Voltage - Rated AC (Phase to Phase): 520 V
Current: 25 A
на замовлення 31 шт:
Написати відгук
Description: LINE FILTER 25A CHASSIS MOUNT, Packaging: Bulk, Filter Type: Three Phase (Wye), Mounting Type: Chassis Mount, Configuration: Single Stage, Operating Temperature: -25°C ~ 100°C, Termination Style: Terminal Block, Applications: General Purpose, Approval Agency: CE, CSA, ENEC, UKCA, UR, Frequency - Operating: DC ~ 60Hz, Voltage - Rated AC (Phase to Ground/Neutral): 300 V, Voltage - Rated AC (Phase to Phase): 520 V, Current: 25 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FN3256H-25-33-R69 FN3256H-25-33-R69 Виробник : Schaffner Schaffner_datasheet_FN3256-1949602.pdf Power Line Filters 3 Phase & Neutral Filter 520VAC, 25A, R69