Продукція > SCHAFFNER > FN3258-130-35
FN3258-130-35
FN3258-130-35 Schaffner
Schaffner_datasheet_FN3258-3001078.pdf
Виробник: Schaffner
Power Line Filters 130A 3-Phase Filter Connector Blocks
на замовлення 10 шт:
термін постачання 161-170 дні (днів)
Написати відгук
Description: LINE FILTER 130A CHASSIS MOUNT, Packaging: Tray, Filter Type: Three Phase (Delta), Mounting Type: Chassis Mount, Configuration: Single Stage, Operating Temperature: -25°C ~ 100°C, Termination Style: Terminal Block, Applications: General Purpose, Approval Agency: CSA, ENEC, UR, Frequency - Operating: DC ~ 60Hz, Part Status: Active, Voltage - Rated AC (Phase to Ground/Neutral): 277 V, Voltage - Rated AC (Phase to Phase): 480 V, Current: 130 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FN3258-130-35 FN3258-130-35 Виробник : Schaffner EMC Inc. FN3258.pdf Description: LINE FILTER 130A CHASSIS MOUNT
Packaging: Tray
Filter Type: Three Phase (Delta)
Mounting Type: Chassis Mount
Configuration: Single Stage
Operating Temperature: -25°C ~ 100°C
Approval Agency: CSA, ENEC, UR
Frequency - Operating: DC ~ 60Hz
Part Status: Active
Voltage - Rated AC (Phase to Ground/Neutral): 277 V
Voltage - Rated AC (Phase to Phase): 480 V
Current: 130 A