FN3258-30-47
FN3258-30-47 Schaffner EMC Inc.
Schaffner_datasheet_FN3258.pdf
Виробник: Schaffner EMC Inc.
Description: LINE FILTER 30A CHASSIS MOUNT
Packaging: Tray
Filter Type: Three Phase (Delta)
Mounting Type: Chassis Mount
Configuration: Single Stage
Operating Temperature: -25°C ~ 100°C
Approval Agency: CSA, ENEC, UR
Frequency - Operating: DC ~ 60Hz
Part Status: Obsolete
Voltage - Rated AC (Phase to Ground/Neutral): 277 V
Voltage - Rated AC (Phase to Phase): 480 V
Current: 30 A
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LINE FILTER 30A CHASSIS MOUNT, Packaging: Tray, Filter Type: Three Phase (Delta), Mounting Type: Chassis Mount, Configuration: Single Stage, Operating Temperature: -25°C ~ 100°C, Termination Style: Terminal Block, Applications: General Purpose, Approval Agency: CSA, ENEC, UR, Frequency - Operating: DC ~ 60Hz, Part Status: Obsolete, Voltage - Rated AC (Phase to Ground/Neutral): 277 V, Voltage - Rated AC (Phase to Phase): 480 V, Current: 30 A.
Інші пропозиції FN3258-30-47
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FN3258-30-47 FN3258-30-47 Виробник : Schaffner Schaffner_datasheet_FN3258-1036147.pdf Power Line Filters 3 Phase Slim Line Filter 480VAC, 30A, Strip Terminal 47