Продукція > SCHAFFNER > FN3258H-30-33
FN3258H-30-33
FN3258H-30-33 Schaffner
Schaffner_datasheet_FN3258-3001078.pdf
Виробник: Schaffner
Power Line Filters 30A SFTY TERM BLOCK RFI FLTR-3 PHASE SYS
на замовлення 10 шт:
термін постачання 68-77 дні (днів)
Написати відгук
Description: LINE FILTER 30A CHASSIS MOUNT, Packaging: Tray, Filter Type: Three Phase (Delta), Mounting Type: Chassis Mount, Configuration: Single Stage, Operating Temperature: -25°C ~ 100°C, Termination Style: Terminal Block, Applications: General Purpose, Approval Agency: CSA, ENEC, UR, Frequency - Operating: DC ~ 60Hz, Part Status: Active, Voltage - Rated AC (Phase to Ground/Neutral): 300 V, Voltage - Rated AC (Phase to Phase): 520 V, Current: 30 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FN3258H-30-33 FN3258H-30-33 Виробник : Schaffner EMC Inc. FN3258.pdf Description: LINE FILTER 30A CHASSIS MOUNT
Configuration: Single Stage
Operating Temperature: -25°C ~ 100°C
Approval Agency: CSA, ENEC, UR
Frequency - Operating: DC ~ 60Hz
Part Status: Active
Voltage - Rated AC (Phase to Ground/Neutral): 300 V
Voltage - Rated AC (Phase to Phase): 520 V
Current: 30 A