FN3268-180-40
FN3268-180-40 Schaffner EMC Inc.
FN3268.pdf
Виробник: Schaffner EMC Inc.
Description: LINE FILTER 180A CHASSIS MOUNT
Packaging: Box
Filter Type: Three Phase (Delta)
Mounting Type: Chassis Mount
Configuration: Single Stage
Operating Temperature: -25°C ~ 100°C
Termination Style: Terminal Block
Applications: General Purpose
Approval Agency: CSA, ENEC, UR
Frequency - Operating: DC ~ 60Hz
Voltage - Rated AC (Phase to Ground/Neutral): 300 V
Voltage - Rated AC (Phase to Phase): 520 V
Current: 180 A
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LINE FILTER 180A CHASSIS MOUNT, Packaging: Box, Filter Type: Three Phase (Delta), Mounting Type: Chassis Mount, Configuration: Single Stage, Operating Temperature: -25°C ~ 100°C, Termination Style: Terminal Block, Applications: General Purpose, Approval Agency: CSA, ENEC, UR, Frequency - Operating: DC ~ 60Hz, Voltage - Rated AC (Phase to Ground/Neutral): 300 V, Voltage - Rated AC (Phase to Phase): 520 V, Current: 180 A.
Інші пропозиції FN3268-180-40
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FN3268-180-40 FN3268-180-40 Виробник : Schaffner Schaffner_datasheet_FN3268-3001068.pdf Power Line Filters 180A 37.0mA RFI FLTR Regeneration Units