FN3270H-10-29
FN3270H-10-29 TE Connectivity Schaffner
FN3270_FN3271.pdf
Виробник: TE Connectivity Schaffner
Description: LINE FILTER 480VAC 10A CHASS MNT
Packaging: Tray
Filter Type: Three Phase (Delta)
Mounting Type: Chassis Mount
Configuration: Single Stage
Operating Temperature: -25°C ~ 100°C
Termination Style: Terminal Block
Applications: Inverters, Power Drive Systems
Approval Agency: CSA, ENEC, UR
Voltage - Rated AC: 480V
Frequency - Operating: DC ~ 60Hz
Part Status: Not For New Designs
Voltage - Rated AC (Phase to Ground/Neutral): 300 V
Voltage - Rated AC (Phase to Phase): 520 V
Current: 10 A
на замовлення 1 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LINE FILTER 480VAC 10A CHASS MNT, Packaging: Tray, Filter Type: Three Phase (Delta), Mounting Type: Chassis Mount, Configuration: Single Stage, Operating Temperature: -25°C ~ 100°C, Termination Style: Terminal Block, Applications: Inverters, Power Drive Systems, Approval Agency: CSA, ENEC, UR, Voltage - Rated AC: 480V, Frequency - Operating: DC ~ 60Hz, Part Status: Not For New Designs, Voltage - Rated AC (Phase to Ground/Neutral): 300 V, Voltage - Rated AC (Phase to Phase): 520 V, Current: 10 A.
Інші пропозиції FN3270H-10-29
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FN3270H-10-29 FN3270H-10-29 Виробник : Schaffner fn-3270-1036079.pdf Power Line Filters 3-PH EMC/RFI 10A FILTER COMPACT