FN3270H-80-35
FN3270H-80-35 Schaffner EMC Inc.
FN3270_FN3271.pdf
Виробник: Schaffner EMC Inc.
Description: LINE FILTER 480VAC 80A CHASS MNT
Packaging: Tray
Configuration: Single Stage
Operating Temperature: -25°C ~ 100°C
Termination Style: Terminal Block
Applications: Inverters, Power Drive Systems
Approval Agency: CSA, ENEC, UR
Voltage - Rated AC: 480V
Frequency - Operating: DC ~ 60Hz
Part Status: Active
Voltage - Rated AC (Phase to Ground/Neutral): 300 V
Voltage - Rated AC (Phase to Phase): 520 V
Current: 80 A
на замовлення 5 шт:
Написати відгук
Description: LINE FILTER 480VAC 80A CHASS MNT, Packaging: Tray, Filter Type: Three Phase (Delta), Mounting Type: Chassis Mount, Configuration: Single Stage, Operating Temperature: -25°C ~ 100°C, Termination Style: Terminal Block, Applications: Inverters, Power Drive Systems, Approval Agency: CSA, ENEC, UR, Voltage - Rated AC: 480V, Frequency - Operating: DC ~ 60Hz, Part Status: Active, Voltage - Rated AC (Phase to Ground/Neutral): 300 V, Voltage - Rated AC (Phase to Phase): 520 V, Current: 80 A.
Інші пропозиції FN3270H-80-35
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FN3270H-80-35 FN3270H-80-35 Виробник : Schaffner fn-3270-794859.pdf Power Line Filters 3PHASE 80A RFI - 520VAC