FN3270HQ1-100-35
FN3270HQ1-100-35 Schaffner EMC Inc.
FN3270_FN3271.pdf
Виробник: Schaffner EMC Inc.
Description: LINE FILTER 100A CHASSIS MOUNT
Packaging: Bulk
Configuration: Single Stage
Operating Temperature: -25°C ~ 100°C
Termination Style: Terminal Post
Applications: Inverters, Power Drive Systems
Approval Agency: CE, ENEC, UKCA, UR
Frequency - Operating: DC ~ 60Hz
Part Status: Active
Voltage - Rated AC (Phase to Ground/Neutral): 300 V
Voltage - Rated AC (Phase to Phase): 520 V
Current: 100 A
на замовлення 6 шт:
Написати відгук
Description: LINE FILTER 100A CHASSIS MOUNT, Packaging: Bulk, Filter Type: Three Phase (Delta), Mounting Type: Chassis Mount, Configuration: Single Stage, Operating Temperature: -25°C ~ 100°C, Termination Style: Terminal Post, Applications: Inverters, Power Drive Systems, Approval Agency: CE, ENEC, UKCA, UR, Frequency - Operating: DC ~ 60Hz, Part Status: Active, Voltage - Rated AC (Phase to Ground/Neutral): 300 V, Voltage - Rated AC (Phase to Phase): 520 V, Current: 100 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FN3270HQ1-100-35 FN3270HQ1-100-35 Виробник : Schaffner FN3270_FN3271-3079850.pdf Power Line Filters 3 Phase Compact Filter 520VAC, 100A, Q1 Type